1985'TEN bu yana sektöründe her zaman güvenin simgesi olmuş TAM-İŞ Otomotiv, teknolojideki gelişmeleri takip ederek 1100m2'lk yeni servisini hizmete sokmuştur. Modern altyapısı ve tecrübeli kadrosuyla faaliyet gösteren TAM-İŞ Otomotiv, tüm araçların, Fleet Corp ve Çelik Motor araçlarının özel servisi ve hasar onarım merkezi olmuştur. Bünyesinde kaporta, boya, mekanik, boya koruma, oto elektrik, mini onarım, cam tamiri, radyatör tamiri, arıza tespit ve ön düzen hizmetlerini bulunmaktadır.

     Günümüzde otomotiv sektöründe üretici ve ithalatçı firmaların belirlediği onarım fiyatları, sigorta şirketlerini alternatif onarım merkezleri aramaya zorlamıştır. TAM-İŞ Otomotiv bu noktada, yakaladığı yetkili servis standartları, 7/24 çekici ve ikame araç hizmetlerinin yanısıra ekonomik maaliyetleri ile de anlaşmalı olduğu 17 sigorta şirketi ile sektörün çözüm ortağı olmuştur.
 
     İşçilikte her zaman kalitesiyle adından söz ettiren TAM-İŞ Otomotiv, toplamda kapalı çalışma alanı 1100 m2 den fazla olan servisimizde sağlıklı ve temiz iş ortamı bulunmaktadır. Bunların yanında servise bıraktığınız aracınız yüksek teminatlarla sigortası yapılarak güvence altındadır.
 HEDEFİMİZ,

VİZYONUMUZ,


MİSYONUMUZ,